Оглас од претпријатие Објавени: јул. 28 2022 02:27

Se izdava Studio 1 Boban do Komercijalna Banka

Објавени: јул. 28 02:27
Прегледи: 1121
studi. 1
studioto e slobodno od 01-08 do 04-08
kontakt 0782-096-63 Slobodanka
kontakt075-360-526 Cane
stanot se naoga na ulica partizanska br. 38 blizu komercijalna baka , vo centar ,ftora linija 2 do 3 minuti peshki do kej - ezero. vo studio 1 ima :mini kujna so iventar , pegla fen , elekticno gezve, kupatilo , tv-kablovska,iternet, balkon , zgradata si ima sopstven parkimg..vo stanot moze da prestojuvaat 2 osobi . te.047/452612.mo 078-209-663 , 075-360-526 na istite broevi viber. .koristeteja dadenata mapa podobro da ne pronajdete.. studioto se izdava dnevno a gostinot moze da prestojuva kolku saka cenata e dnevna po dogovor.
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации