Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat luksuzni apartmani

Се изнајмува од: Nadica Вчера 23:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Локација
Охрид
Se izdava luksuzen apartman vo centarot na gradot vo blizina na ezeroto. Apartmanot e 60m2 so dve spalni i posebna dnevna, kompletno opremen so klima, TV, wi-fi, masina za perenje.
Kontakt Nadica 075 677 177
Leaflet
Кон почеток