Објавени: септ. 22 2022 05:57

Се изнајмува гарсоњера

ЕУР

/ месечно
Објавени: септ. 22 05:57
Прегледи: 454
Се изнајмува гарсоњера за преку годината односно до јули месец , слободна сега од 1 октомври.
Опремена е со кујна , мала тараса и тоалет на 1ви кат.
Се наоѓа во близина на пазарот после турската чаршија.
Контакт тел. 078 318 915

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации