Објавени: септ. 14 2022 06:50

Се изнајмува стан со одлична локација во Охрид

Објавени: септ. 14 06:50
Прегледи: 189
Се изнајмува стан во центарот на Охрид, Охридати, за подолг временски период.
Станот располага со две спални соби, засебен тоалет, WI-FI, кујна, дневна соба, балкон, клима, телевизор.
Станот се наоѓа на супер локација 10м до езеро, веднаш до хотел Милениум на самото шеталиште.
За сите подетални информации слободно контактирајте не на телефонскиот број кој што стои на самиот оглас.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации