Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se iznajmuva apartman Alek vo centar na Ohrid

0 МКД

Се изнајмува од: Алек Вчера 20:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Се издава луксузен апартман во строг центар на Охрид-43 м2. Апартманот има засебна дневна соба,спална соба, модерно наместена кујна со современи апарати и комплет прибор,бања и балкон. Апартманот е опремен и со машина за миење садови, машина за перење/сушење алишта, LCD телевизор, кабловска телевизија, неограничен WI FI, клима уред, грејни панели за зимски период и се друго што е потребно за гостите.
Се наоѓа на само 2 минути од Охридското езеро и градскиот плоштад.
Видео 360 може да погледнете на следниов линк:
http://www.bilbord.com.mk/?p=60&o=1081.

www:apartmentohrid-alex.com/

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации