Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan od 70m2 vo Ohrid

90 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Radmila 04 фев. 10:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Stanot se naogja na ulica Galicica vo blizina na Tinex market. Ima posebna spalna soba, dnevna, trpezarija, kujna, kupatilo, terasa. Stanot e delumno namesten.
Radmila 070/249-970
Leaflet
Кон почеток