Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan vo Ohrid na podolg period

0 МКД

Се изнајмува од: jovanka 12 јун. 23:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Се изнајмува 75м2 комплетно опремен стан подолг временски период.Станот поседува сопствен паркинг и се наоѓа кај гимназијата во ценатарот на градот, блиску до Охридското езеро.
Контакт телефон 075241477
jovanka
075241477
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации