Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan za turisti

30 ЕУР /дневно

Се изнајмува од: Dragan Денес 09:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se iznajmuva kompletno opremen stan za turisti. Stanot e na prv kat, dvosoben i ima 5 lezai. Kompletno e renoviran, ima kablovska i wifi, kako i sopstven parking. Se naoga pozadi nokniot klub Arena na 500m od ezero.
Leaflet
Кон почеток