Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuvaat stanovi sobi apartmani

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг 15 јан. 10:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
078 90 70 60, 078 31 41 30
Leaflet
From
Store
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
🔴 Се изнајмуваат апартмани/соби/станови (долгорочно/краткорочно) - www.bilbord.com.mk

👍 Ние како агенцијата за недвижности и маркетинг БИЛБОРД ги изработуваме 360° виртуелните тури (внатрешно од недвижноста + воздушно со дрон), но не навлегуваме во процесот на изнајмување.

🌐 Со помош на 360° виртуелната тура ќе може да се движите во просторот, да добиете точна претстава и детално да ја разгледате избраната недвижност.

🔷 На секој понуда за изнајмување има контакт од сопствениците. За слободни термини и цени контактирајте ги. Сите други детални информации се достапни на нашата веб страна www.bilbord.com.mk

✅ 360 виртуелно разгледување/локација/видео

- ВИКЕНД КУЌА ПЕТКОСКИ https://bilbord.com.mk/?p=51&o=1263

- APARTMAN MASIN https://bilbord.com.mk/?p=60&o=1213

- СТАН КЕТИ https://bilbord.com.mk/?p=60&o=1205

- СТАН САРАГА https://bilbord.com.mk/?p=60&o=1201

- COZY RETREAT APARTMENT https://bilbord.com.mk/?p=60&o=1185

- APARTMAN TAMARA https://bilbord.com.mk/?p=60&o=1180

- V.I.A APARTMENT OHRID https://bilbord.com.mk/?p=60&o=1178

- GRAND APARTMENT OHRID https://bilbord.com.mk/?p=60&o=1177

- APARTMAN ASPASIJA https://bilbord.com.mk/?p=60&o=1094

- АПАРТМАН КАНЕО https://bilbord.com.mk/?p=60&o=960

- SB APARTMENTS https://bilbord.com.mk/?p=51&o=1168

- APARTMAN NANCE https://bilbord.com.mk/?p=60&o=1151

- APARTMAN NIKOLA https://bilbord.com.mk/?p=60&o=1150

- APARTMANI ANDREJ 19 https://bilbord.com.mk/?p=51&o=1097

- APARTMAN ALEX https://bilbord.com.mk/?p=60&o=1081

- VILLA URBANA https://bilbord.com.mk/?p=51&o=981

- APARTMAN K&M https://bilbord.com.mk/?p=60&o=1049

- APARTMAN VELOSKI 2 https://bilbord.com.mk/?p=60&o=1030

- APARTMAN VELOSKI https://bilbord.com.mk/?p=60&o=1029

- DZALE APARTMANI https://bilbord.com.mk/?p=51&o=1019

- СОБИ КАНЕВЧЕ ЈК https://bilbord.com.mk/?p=51&o=1001

- VILLA SARAGA https://bilbord.com.mk/?p=51&o=996

- АПАРТМАНИ ВИКТОР https://bilbord.com.mk/?p=51&o=969

- АПАРТМАНИ АЛЕКСАНДРА https://bilbord.com.mk/?p=51&o=974

- АПАРТМАН ОХРИД https://bilbord.com.mk/?p=60&o=959

- АПАРТМАН - БОРИС&МАТЕЈ https://bilbord.com.mk/?p=60&o=944

- СОБИ - НЕДЕСКИ https://bilbord.com.mk/?p=51&o=963

БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
ЦЕЛОСНАТА ПОНУДА Е ПОСТАВЕНА НА НАШАТА ВЕБ СТРАНА : www.bilbord.com.mk Агенцијата БИЛБОРД Ви стои на располагање доколку имате потреба од продажба или купување на недвижен имот, како и доколку имате потреба од маркетинг услуги.
Visit our store page
ул.Дејан Војвода бр.8 Show on the map
078 90 70 60, 078 31 41 30
https://www.bilbord.com.mk

Целосна понуда на станови/соби за изнајмување

БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
078 90 70 60, 078 31 41 30
Leaflet
Кон почеток