Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Ohrid

2 200 МКД /дневно

Се изнајмува од: NENAD Вчера 12:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
dvosoben stan vo centarot na Ohrid.

300 m od cinarot
Leaflet
Кон почеток