Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stanovi vo centarot na Ohrid

0 МКД

Се изнајмува од: Kosta Вчера 15:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Se izdavaat stanovi za turisti vo centarot na Ohrid. Stanovite se so golemina od 36 - 41 m2 i imaat 2 sobi, kujna, kupatilo i terasa. Maksimalen kapacitet po apartman e 5-6 lica. Opremeni se so televizor i internet.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации