Објавени: авг. 08 2022 03:18

Turisticki apartmani sloboden od 21.08

Објавени: авг. 08 03:18
Прегледи: 2051
Se izdava turisticki apartman vo naselba Sv.Stefan na 4km od centarot na gradot so prekrasen pogled na ezero.apartmanot raspolaga so dnevna soba so trpezarija,kujna,banja i francuski balkon,kablovska,WI FI.vo apartmanot mozat da se smestat 4 lica(2+2).Cenata zavisi od periodot i brojot na nokjevanja
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации