Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Tocila

0 МКД

Се изнајмува од: Blagoja 13 јан. 18:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Локација
Прилеп
Se izdava stan vo Prilep, naselba Tocila2, E1, na treti kat. Stanot navistina vredi da se vidi.
Podetalni informacii na tel.br. 071242496
Blagoja
071242496
Leaflet
Кон почеток