Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stanben prostor

0 МКД

Се изнајмува од: Milena 22 ноем. 08:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Прилеп
Se izdava stanben prostor so poseben vlez, vo blizina na hotel Kristal Palas, sloboden i pogoden za ziveenje.
Leaflet
Кон почеток