Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan na odlicna lokacija

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: igor 21 ноем. 22:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Прилеп
Се изнајмува ехтра стан - празен ,на одлична локација на 2ри спрат,станот е на бул.Гоце Делчев наспроти Џими маркет на 500 м од центарот на градот.Станот е целосно реновиран и е прво издавање,станот е погоден за живеење и канцеларија :
Квадратура 65 м2
Број на соби 3
Кујна 1
Купатило 1
Тераса 1
Визба 1
Паркинг слободен
Цена 200 еур
Тел.070 308 858
Кон почеток