Оглас од претпријатие Објавени: мај 09 2022 04:45

Bukefal As iznajmuva nov prekrasen stan 67m2 sproti FON

ЕУР

/ месечно
Објавени: мај 09 04:45
Прегледи: 492
Агенцијата за недвижности Букефал АС изнајмува убав , нов , невселуван стан во Аеродром спроти ФОН , во новата зграда на Жикол .

67м2
Трособен стан
Комплетно опремен со нов мебел
4ти кат
Греење : инвертер клими


Стан и паркинг место
270 евра

Кон тел : Вики - Букефал АС 078356889
Опис на линк

Букефал АС

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Македонија бр.56 Скопје

078681018/078356889

https://bukefalas.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации