Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ДАРМА ДОМА izdava nov stan vo Taftalige vo Nastel !

270 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА 29 апр. 13:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Дарма Дома IZDAVA ULTRA LUKS STAN VO BUNJAKOVEC 750 ЕУР
Дарма Дома izdava LUKSUZEN stan kaj Drzavna bolnic 350 ЕУР
Дарма Дома izdava luksuzen stan na Vodno 320 ЕУР
Darma Dom izdava nov nevselen stan vo Taftalidze 300 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов луксузен стан во Тафталиџе во Настел, станот поседува 47 м2, 2 соби, комплет наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, нова градба, балкон, клима, паркинг, вселив веднаш...

цена-270 евра

шифра 21600

контакт тел: 078/219-508


Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Real Estate Skopje ДАРМА ДОМАReal Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Дарма Дома е агенција за недвижности која е спремна да одговори на вашите барања и потреби. Вашата потрага по нов дом започнува од нас! Во нашиот асортиман на недвижнини може да пронајдете станови за изнајмување според вашите потреби и буџет. Ние со станови располагаме нис различни локации на Скопје и со различна квадратура. Моментални станови кои ги поседуваме во нашиот асортиман на недвижнини се : - издава нов стан во Козле близина на City moll - издавање на стан во близина на Воена болница - издавање на стан во Карпош- Лептокарија - издавање на стан во Кисела Вода - издавање на гарсоњеа во Црниче - издава нов трособен стан во Тафталиџе и др. - издавање на станови во Центар Во нашата агегенција има млад тим на агенти кои ќе Ви помогнат да пронајдете и да донесете вистинска одлука за тоа што го посакувате. Секогаш, кога сте по потрага на стан за Вас и вашето семејство најдобро е истиот да го погледнете и да добиете реална слика за тоа како ќе изгледа вашиот нов дом! Доколку сте заинтересирани за Нас и нашите услуги, може да ни оставите понуда на нашата веб страна, тоа ќе биде разгледана од нашиот стручен тим, или може да испратите понуда доколку нудите стан за издавање и тој да биде разгледан од нас и во скоро време ќе бидете исконтактирани за соработка. Се со цел и Вие побрзо да го издадете вашиот стан, со помош од нас. На нашиот профил на Pazar3.mk има голем дел од становите кои ги издаваме, може да ја посетите нашата продавница и детално да разгледате тоа што ние нудиме. Нашата локација е : ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош Контакт: 078/219-508 Или може да ни се обратите и на нашата емаил адреса : darmadom.info@gmail.com Ве очекуваме за заедно да го избереме најдоброто за Вас. Ние сме вашиот сигурен Партнер по потрага на вашиот нов Дом!
Посетете ја нашата продавница
Ул Љубљанска бр.16-1/10 Прикажи на мапата
078219508
https://www.darmadoma.com.mk
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
078219508
Leaflet
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Дарма Дома izdava nov 3 soben stan pozadi Ramstor 430 ЕУР
ДАРМА ДОМА izdava prazen 3 soben stan vo Kisela Voda, Rampa 260 ЕУР
Дарма Домa izdava nov stan vo Karpos, Leptokarija ! 300 ЕУР
Дарма Дома izdava nov 4 soben stan vo Aerodrom 400 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации