Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Darma Doma izdava polunamesten stan vo Centar

230 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА Вчера 13:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Darma Doma izdava nov stan vo Karpos Leptokarija 250 ЕУР
Дарма Дома издава 3 _собен стан во Карпош 1 250 ЕУР
Darma Doma izdava nov stan vo Karpos kaj City Mall 220 ЕУР
Darma Doma izdava luksuzen stan vo Aerodrom vo Chevahir 350 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава стан во Центар меѓу Соборен Храм и Плоштад, станот поседува 60 м2, 2 соби, дневна и спална, се издава ПОЛУНАМЕСТЕН , СО КУЈНА И АПАРАТИ, плакари, тв, брачен, клима , греење на парно, реновиран комплет, балкон, МОЖЕ ДА СЕ ИСПРАЗНИ И ЗА ДЕЛОВЕН, МОЖЕ И ДА СЕ НАМЕСТИ ЗА ЖИВЕЕЊЕ, вселив веднаш...

цена: 230 евра-ПОЛУНАМЕСТЕН

Цена : 250 евра -НАМЕСТЕН

шифра: 23090

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

 
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА


 Скопје  

 
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Дарма Дома е агенција за недвижности која е спремна да одговори на вашите барања и потреби. Вашата потрага по нов дом започнува од нас! Во нашиот асортиман на недвижнини може да пронајдете станови за изнајмување според вашите потреби и буџет. Ние со станови располагаме нис различни локации на Скопје и со различна квадратура. Во нашата агегенција има млад и искусен тим на агенти кои ќе Ви помогнат да пронајдете и да донесете вистинска одлука за тоа што го посакувате. Секогаш, кога сте по потрага на стан за Вас и вашето семејство најдобро е истиот да го погледнете и да добиете реална слика за тоа како ќе изгледа вашиот нов дом! Доколку сте заинтересирани за Нас и нашите услуги, може да ни оставите понуда на нашата веб страна, тоа ќе биде разгледана од нашиот стручен тим, или може да испратите понуда доколку нудите стан за издавање и тој да биде разгледан од нас и во скоро време ќе бидете исконтактирани за соработка. Се со цел и Вие побрзо да го издадете вашиот стан, со помош од нас. На нашиот профил на Pazar3.mk има голем дел од становите кои ги издаваме, може да ја посетите нашата продавница и детално да разгледате тоа што ние нудиме. Нашата локација е : ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош Контакт: 078/219-508 Или може да ни се обратите и на нашата емаил адреса : darmadom.info@gmail.com Ве очекуваме за заедно да го избереме најдоброто за Вас. Ние сме вашиот сигурен Партнер по потрага на вашиот нов Дом!
Посетете ја нашата продавница
Ул Љубљанска бр.16-1/10 Прикажи на мапата
078219508
https://www.darmadoma.com.mk
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
 
078219508
Leaflet
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
ДАРМА ДОМА izdava nov stan vo Kisela Voda Rampa 200 ЕУР
Darma Doma izdava luksuzen stan vo Taftalidze 300 ЕУР
ДАРМА ДОМА izdava nov moderen stan vo Centar ! 350 ЕУР
Darma Doma luksuzen cetirisoben stan vo Centar kaj MVR 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации