Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam 3 soben namesten stan vo Aerodrom

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Silvana 09 авг. 08:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Izdavam 3 soben namesten stan vo n.Aerodrom. Stanot e na 1 kat i se naoga pozadi TC.Biser na mirna lokacija. Cena 250 EUR.


Tel. 078 257 880
Silvana
Silvana
Leaflet
Кон почеток