Македонски | Shqip | English |

Izdavam dogradab 35m2 vo Lisice

Се изнајмува од: Сашо 06 јун. 19:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

140 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Адреса: 12 македонска бригада
Површина: 35 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
Издавам наместена, доградба 35м2 во населба Лисиче- кај Морски
Нема посетени огласи
Кон почеток