Македонски | Shqip | English |

Izdavam namesten stan vo Micurin

Се изнајмува од: Nikolina 18 јун. 13:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Адреса: ul. Venjamin Macukovski
Површина: 42 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
Izdavam kompletno namesten stan vo Micurin. Stanot e 42 m2, so posebna spalna soba, sopstveno parno i klima ured, na 3 kat.
Нема посетени огласи
Кон почеток