Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam stan bulevar ASNOM

180 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Лидија 28 ноем. 13:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Издавам гарсониера од 34 м-2,балкон 8м-2, во Ново Лисиќе на бул.АСНОМ,што туку реновирана со нов мебел,прозори,кујна
Лидија
072268031
Leaflet
Кон почеток