Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IZDAVAM STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA

0 МКД

Се изнајмува од: Mile Стојановски 21 мај 09:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
ИТНО ИЗДАВАМ ТРОСОБЕН ПРАЗЕН СТАН 86 М2 ВО КУЛИТЕ КАЈ НЕОКОМ НОВА ЖЕЛЕЗНИЧКА УЛ. БОЈМИЈА .
-ДНЕВНА
-КУЈНА
-ДВЕ ЗАСЕБНИ СПАЛНИ СОБИ
-ВЦ И КУПАТИЛО
-ГОЛЕМА ТЕРАСА И ОСТАВА
ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ КОНТАКТИРАЈТЕМЕ НА ТЕЛ.075 620 788
Mile Стојановски
075 620 788
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации