Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam stan od 50m2 kaj Zeleznicka

Се изнајмува од: .. 10 фев. 19:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава стан кај нова железничка, н. Мичурин. Комплетно наместен, клима, парно, интернет, кабловска 50м2
Leaflet
Кон почеток