Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam stan vo Aerodrom

210 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Горан 09 авг. 11:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Издавам стан во Аеродром, спроти Американ колеџ, наместен со клима, нова градба, 6 кат, 2.5 соби, вселив од 01.09.2016 г.
Горан
075364485
Leaflet
Кон почеток