Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam stan vo Aerodrom

180 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Vele 20 мај 10:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Izdavam 2 soben prazen stan so parno vo ponova
zgrada, na 1 kat od 4, na dobro tivko mesto, moze i za
povece godini, cena po dogovor, prednost za familija
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации