Македонски | Shqip | English |

IZDAVAME STAN VO AERODROM KAJ VUCKO OD 72m2

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: NEW HOUSE REAL ESTATE 02 окт. 15:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Локација: Аеродром, Скопjе
IZDAVAME STAN VO POVRSINA AERODVOM KAJ VUCKO.SO POVRSINA OD 72 M/2 SO EDNA POSEBNA SPALNA SOBA I SOBA VO POSEBEN DEL ZATVORENA SO PARAVAN. STANOT SE NAOGA NA 6 KAT SO LIFT I PARNO

CENA: 170 EUR

TEL. 078 412 413
Нема посетени огласи
Кон почеток