Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IZDAVAME STAN VO REONSKI CENTAR AERODROM

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: NEW HOUSE REAL ESTATE 29 септ. 15:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
NEW HOUSE REAL ESTATE

NEW HOUSE REAL ESTATE

263 Огласи во продавницата

Izdava garsonjera vo reonski centar Aerodrom 200 ЕУР
DNEVNO IZDAVAME APARTMAN NA PLOSTAD FOR RENT 0 МКД
IZDAVAME DVOSOBEN STAN VO KOZLE 250 ЕУР
STAN OD 34m2 KAJ UNIVERZALNA SALA 36 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
IZDAVAME NAMESTEN STAN VO REONSKI CENTAR AERODROM , NA 4 KAT SO PARNO ,TERASI, SO 3 SPALNI SOBI.

****CENA PO DOGOVOR*****

TEL.078 412 413
075 310 235
NEW HOUSE REAL ESTATE
075 310 235, 078 412 413
Leaflet
NEW HOUSE REAL ESTATE

NEW HOUSE REAL ESTATE

263 Огласи во продавницата
IZDAVAME KOMPLET OPREMEN STAN VO LISICE 350 ЕУР
STAN VO KOMPLEKS LEPTOKARIJA 0 ЕУР
IZDAVAME CETVOROSOBEN STAN VO AERODROM 0 ЕУР
IZDAVAME TROSOBEN RENOVIRAN STAN VO CENTAR 450 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации