Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Iznajmuvam namesten renoviran stan do nova Zeleznicka

295 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Нена Вчера 13:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Изнајмувам комплетно реновиран и наместен стан до нова Железничка станица. Станот е во зграда со лифт и централно греење. Има 3 комплетно наместени посебни простории: кујна, дневна и спална.
Нена
 
+38970323439
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации