Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IZNAJMUVAME TROSOBEN STAN VO AERODROM

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности - Century 21 DOM 14 авг. 16:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Изнајмуваме модерно уреден трособен стан. Лоциран кај Тобако 2 во Аеродром. Има амбиентална и сончева дневна соба, две спални соби, една бања, еден гостински тоалет, комплетно опремена кујна, балкон кој гледа на запад и гаражно место на располагање.
........................................................................................

Brand new two bedroom apartment FOR RENT in Aerodrom, Skopje. Located only 15-20 minutes walk from the city center and within a walking distance of multiple cafe bars, bakeries and grocery stores. The river quay is in your immediate reach wich makes it very convinient for your daily fitnes and recreational routine. This apartment has cozy and sunny living room, two bedrooms, fully equipped kitchen, one bathroom and one guest toilet, balcony and garage space at disposal.

Агенција за Недвижности - Century 21
Подружница ДОМ
Партизански Одреди 125а - Карпош 4, Скопје
[email protected]
02 3071 003
Агенција за недвижности - Century 21 DOM
Редефинирана услуга, прилагодена само за ВАС Ние ве охрабруваме да ги живеете своите соништа преку обезбедување на неспоредлива услуга, за освежување на Вашиот дух и сепак да останете поврзани со Вашиот свет. Ние сме со Вас со секој чекор од патот кон вашиот нов ДОМ. Дозволете ни да бидеме дел од Вашата НОВА приказна и искуство со редефинирана услуга, прилагодена само за ВАС.
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди 125а Прикажи на мапата
00000000
http://century21.mk/

ПОВЕЌЕ ИНФО!

Агенција за недвижности - Century 21 DOM
072254084
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации