Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ - 63м²

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 15 окт. 12:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
  Online
078433337WhatsApp:
078433337
Leaflet
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се изнајмува стан од 63м² на одлична локација во Ново Лисиче веднаш спроти новиот парк и до Рамстор. Станот е на 2-кат, во нова градба со лифт и централно парно и располага со 2 спални соби, гаража и подрум. Се изнајмува полунаместен (нова кујна, опремена дневна - спалните може да се наместат по договор) и за подолг период.
Станот е веднаш слободен за изнајмување

-> цена: 250 евра/месечно


контакт на тел:
02/ 321 30 80
078/ 43 33 37

Повеќе информации и фотографии од станот на нашата веб страна:
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
  Online
078433337WhatsApp:
078433337
Leaflet
Кон почеток