Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН - КОЗЛЕ - 46м²

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 09 мар. 16:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
  Online
078433337WhatsApp:
071304242
Leaflet
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се изнајмува нов стан на одлична локација во Козле во непосредна близина на Веро 2 и Канела.

Станот се наоѓа на 1-кат во нова зграда ,целосно е наместен и располага со наместен дневен престој, комплетно опремена кујна, две спални соби и целосно опремена бања со машина за перење.

Станот е веднаш слободен,се изнајмува за подолг престој и е погоден за студентки или млад брачен пар.

🅿️ - Со станот следи паркинг простор и подрум од 9м2.

💵 цена: 230 евра/ месечно + тек. трошоци

⏱ - Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Контакт инфо:
📲 078/ 43 33 37
📲 071/ 30 42 42
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
  Online
078433337WhatsApp:
071304242
Leaflet
Кон почеток