Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LUXUZNO OPREMEN STAN VO Cevahir Sky City

550 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: City Partner 02 септ. 10:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
City Partner

City Partner

1220 Огласи во продавницата

NOV NEVSELUVAN STAN VO AERODROM 350 ЕУР
SE IZDAVA PREKRASEN RASKOSEN STAN VO CRNICE 550 ЕУР
KOMPLETNO RENOVIRAN I OPREMEN STAN KAJ DRAMSKI 66 000 ЕУР
NOVI STANOVI VO ZAVRSHNA FAZA VO AERODROM 1 050 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Сити Партнер Агенција издава комплетно ново опремен стан во Аеродром во Комплекс Cevahir Sky City.
Станот располага со 4 соби со површина од 103 m2 на 3-ти спрат, со 3 спални, две купатила, целосно опремен, 3 тераси, гледа во правец на Водно, има гаража под зграда, сопствено греење и ладење, 24h топла вода, 4 лифта + 1 товарен
Цена:550 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078726229
City Partner
078726229
Leaflet
City Partner

City Partner

1220 Огласи во продавницата
NOV LUKSUZEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA 320 ЕУР
NOV PREKRASEN 3 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO 280 ЕУР
PREKRASEN STAN OD 40M2 POZADI RAMSTOR CENTAR 260 ЕУР
EXTRA LUKSUZEN STAN VO CENTAR 600 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации