Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NAMESTEN 4 soben STAN ZA IZNAJMUVANJE

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 10 септ. 10:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2977 Огласи во продавницата

DVOSOBEN STAN POVOLNO VO GORCE PETROV 33 000 ЕУР
Kancelarija vo strog Centar 120 ЕУР
EKSKLUZIVNI STANOVI NA VODNO RENT 800 ЕУР
STAN VO N LISICE 0 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Vo blizina na kapitol, na 2 kat, centralno greenje
Evidenten br: 26648
Tel: 078/339-365
Aleksandar
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2977 Огласи во продавницата
DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO 23 460 ЕУР
Deloven prostor za kancelarii Centar 100 ЕУР
Se izdava namestena garsonjera vo Centar 200 ЕУР
ODLICNI STANOVI VO AERODROM 36 650 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации