Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Наместен стан со 2 спални соби кај Нова железничка

320 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Maja 14 ноем. 19:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Се издава стан со 2 спални соби, една со француски лежај 160cm, една со кревети на спрат 200 х 90 цм. Нова кујна, NO FROST фрижидер, 40" LED TV, машина што пере и суши. Комплетно наместен, од пегла и правосмукалка до перници, јоргани, постелнина и садови. Првата кула на Бојмија, до зградата на Неотел и железничката пруга.
Кон почеток