Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NAMESTEN STAN VO AERODROM KAJ CAPITOL MALL

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: City Partner 15 авг. 14:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
City Partner

City Partner

1083 Огласи во продавницата

NOV OPREMEN STAN VO TAFTALIDZE KAJ VERO 300 ЕУР
DELOVEN PROSTOR NA PARTIZANSKA 250 ЕУР
NOV OPREMEN STAN VO KISELA VODA KAJ SAMPIONCE 250 ЕУР
NOV STAMBENO DELOVEN PROSTOR VO CENTAR KATOLICКА 250 ЕУР
From
Store
Број на соби
Површина
Сити Партнер Агенција издава комплетно наместен стан во Аеродром кај CAPITOL MALL.
Станот е на 2ри спрат и располага со:
- 1 спална соба
- днева
- кујна
- купатило
- балкон
Цена :200 евра
078//726-229
077/994-874
City Partner
Вашиот градски партнер за недвижнини
Илинденска 43/2
078726229
[email protected]
City Partner
078726229
Leaflet
City Partner

City Partner

1083 Огласи во продавницата

KOMPLETNO OPREMEN STAN VO CENTAR KAJ BUNJAKOVEC 270 ЕУР
NOV PREKRASEN STAN KAJ TOBAKO 2 230 ЕУР
NOV MODERENO OPREMEN STAN VO AERODROM 240 ЕУР
PRAZEN STAN VO CENTAR ZA EKSTRA CENA 200 ЕУР
Кон почеток