Македонски | Shqip | English |

NAMESTEN TROSOBEN STAN 1 KAT VO N LISICE

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI 27 јан. 16:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Адреса: ново лисиче
Површина: 90 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
Ш. 23805 СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН НА ПОЧЕТОКОТ НА НОВО ЛИСИЧЕ НА 1 КАТ ВО НИСКА ЗГРАДА. СТАНОТ ИМА ГОЛЕМА ДНЕВНА СО ТРПЕЗАРИЈА, КУЈНА, ОСТАВА, 2 СПАЛНИ СОБИ, ГОСТИНСКИ ТОАЛЕТ, КУПАТИЛО И ДВЕ ТЕРАСИ. ОРИЕНТАЦИЈА ИСТОК/ЗАПАД ВСЕЛИВ Е ВЕДНАШ
ПАРНО НЕМА ГРЕЕЊЕТО Е СО ПАНЕЛКИ.
ЦЕНАТА Е 200Е/МЕСЕЦ
КОНТАКТ ТЕЛ. 075/425-900
Нема посетени огласи
Кон почеток