Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

New furnished 100m2 apartment for rent

550 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Andrea Bojkovska 20 септ. 11:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава луксузен стан од 100м2 лоциран во Аеродром, на 10мин од железничка и 25мин од плоштад. Зградата (Gradia Home) е нова, опремена со премиум материјали (со одлична термо и звучна изолација), со обезбеден подземен паркинг и два лифтови. Станот е на 7ми кат, со 3 спални, бања, гостински тоалет, дневна зона и голем балкон со атрактивен отворен поглед кон парк. Две паркинг места во подземна гаража се вклучени во цената.

Located in Aerodrom, 10min from the Central Bus station, and 25 min from the main square, luxury furnished new apartment for rent with 100 m2 living area, on the 7th floor of a new building with two elevators, with 3 bedrooms, spacious bathroom + guest toilet, living area and a large balcony (11m2) with a pleasant view towards a park, with air-conditioning (Gree inverter system). 2 Parking spots in the underground garage are included in the price.
Andrea Bojkovska
070366265, 070352111
Leaflet
Кон почеток