Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV NEVSELUVAN PRAZEN STAN VO AERODROM

220 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: City Partner 13 мар. 14:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
City Partner

City Partner

1226 Огласи во продавницата

NOV STAN VO NOVA ZGRADA POZADI UNIVERZALNA 250 EUR
KOMPLETNO NOVO OPREMEN STAN VO KAPISTEC 400 EUR
POLUNAMESTEN STAN VO CENTAR KAJ GRADSKA BOLNICA 350 EUR
UBAVO KOMPLETNO OPREMEN STAN AERODROM BISER 300 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Сити Партнер Агенција издава нов, празен до сега невселуван стан во Аеродром кај Американ Колеџ.
Станот располага со корисна површина од 70м2
- 3 соби
- 1 спрат со лифт
- сопствен паркинг
- парно греење
Цена: 220 евра
078/726-229
077/994-874
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078726229
City Partner
078726229
Leaflet
City Partner

City Partner

1226 Огласи во продавницата
EXKLUZIVNI NOVI STANOVI VO CENTAR KAJ KLINICKI 1 150 EUR
OPREMEN 3 SOBEN STAN VO CENTAR NA ODLICNA LOKACIJA 350 EUR
NOV ODLICEN STAN VO AERODROM, ELENA LUKA 230 EUR
KOMPLETNO NOVO OPREMEN STAN VO AERODROM.BISER 260 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации