Оглас од претпријатие Објавени: фев. 21 2022 11:32

ODLICEN TROSOBEN STAN KAJ TC LISA

ЕУР

/ месечно
Објавени: фев. 21 11:32
Прегледи: 84
SILVER Siti Partner Agencija Izdava kompletno opremen stan vo Novo Lisice do Tc Lisa
- 2 spalni sobi
- Dneven prestoj so trpezarija
- Kompletno opremena kujna
- 6 sprat so lift
- Balkon
Cena: 280 evra
SLOBODEN OD 1.MART 2022

KONTAKT: 078/353-277
Опис на линк

Silver City Partner

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
0038978353277

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации