Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPREMEN STAN VO AERODROM

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: City Partner 21 авг. 14:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
City Partner

City Partner

1226 Огласи во продавницата

PREKRASEN STAN VO CRNICE 175 000 EUR
ODLICEN OPREMEN STAN KAJ UNIVERZALNA SALA 230 EUR
NOV ODLICEN STAN VO STROG CENTAR 240 EUR
NOV LUXUZEN STAN VO KAPISHTEC 390 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Сити Партнер Агенција издава опремен стан во Аеродром, на одлична мирна локација во близина на бензиската Лук Оил.
Располага со корисна површина 48м2, на трети спрат со лифт.
- 1 спална соба
- дневен престој
- кујна
- купатило
- балкон
- паркинг простор
- градско парно греење
Цена: 200 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078726229
City Partner
078726229
Leaflet
City Partner

City Partner

1226 Огласи во продавницата
OPREMEN STAN VO CENTAR ZA STUDENTI 250 EUR
KOMPLETNO OPREMEN STAN VO CENTAR BLIZU PLOSTAD 400 EUR
KOMPLETNO NAMESTEN STAN KAJ UNIVERZALNA 250 EUR
MODEREN NOVO OPREMEN STAN BLIZU CITY MALL 320 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации