Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renoviran i namesten stan vo Aerodrom

12 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Beti 03 септ. 17:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Се изнајмува комплетно реновиран стан на петти кат во близина на Капитол во Аеродром. Станот има дневна, трпезарија, кујна, спална, купатило и остава. Опремен е со комплет мебел, ТВ, шпорет, фрижидер, машина за перење, клима...
Кон почеток