Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 42m2 VO AERODROM

160 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 21 фев. 12:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 60m2 VO KARPOS TC LEPTOKA 250 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 105m NA VODNO CRNICE 500 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 60M2 VO BUNJAKOVEC 260 ЕУР
СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 68м2 ВО ЦЕНТАР 300 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава двособен полунаместен стан со површина 42м2 во Острово - Аеродром во близина на железничка станица Скопје.
Станот располага со една спална соба, дневна соба, кујна, ходник, купатило и тераса.
Се наоѓа на 4 кат во зграда од 5 ката. Зградата нема лифт. Станот гледа на источна ориентација.
Има клима уред.
Станот има природна топлина.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 967

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 70m2 VO KARPOS 400 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN OD 60m2 VO DEBAR MAALO 300 ЕУР
2 SOBEN STAN OD 42m2 VO KARPOS 200 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 55M2 VO CENTAR 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации