Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 48M2 VO AERODROM

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 фев. 16:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Luxury apartment Kozle 1 000 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 58m2 VO CENTAR 240 ЕУР
SE IZDAVA 3-SOBEN STAN OD 70м2 VO CENTAR 500 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 40m2 VO KISLEA VODA 190 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава двособен стан со површина од 48м2 во населба Аеродром спроти слаткарница Палма - Тобако 2.
Станот е опремен и се наоѓа на високо приземје. Зградата нема лифт.
Станот е комплетно наместен и располага со една спална соба, дневна соба, кујна, трпезарија, ходник, купатило и балкон.
Има вградени плакари во спална соба, ТВ, сателитска и централно парно греење.

Број на соби: 2
Квадратура: 48 m²
Греење: Централно
Спрат: Приземје
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Реновиран
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Да
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Североисток
Адреса: бул. Јане Сандански

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 01.03.2018 год.

ШИФРА 1074

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 60M2 VO CENTAR 250 ЕУР
SE IZDAVA GARSONJERA OD 28m2 VO CENTAR 200 ЕУР
SE IZDAVA CETVOROSOBEN STAN 120m2 VO CENTAR 850 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 55m2 VO KISELA VODA 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации