Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 2-SOBEN STAN 50м2 VO AERODROM

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 31 мај 14:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 55M2 VO CENTAR 0 EUR
SE IZDAVA LUKSUZEN 4 SOBEN STAN 72M2 VO KOZLE 400 EUR
SE IZDAVA SPRAT OD KUKA 74M2 VO KISELA VODA 11 000 MKD
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 62m2 VO AERODROM 250 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на соби: 2
Адреса: Владимир Комаров“
Површина: 50 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
Издавам стан од 50м2 во стариот дел на населбата Аеродром, во Скопје, на северната страна од црквта „Свети Илија“,во четворокатна зграда, на вториот кат, на северната страна на ул. „Владимир Комаров“
Станот има голема дневна соба со балкан кој е поврзан и со спалната, современа кујна во состав на дневната соба и посебно купатило.
Станот е опремен со современ мебел и сите потреби за во кујната, плус клима, ТВ приклучок и друго.
Цената е 200 евра месечно, плиус комуналните услуги: парно, струја, вода и ТВ.

Број на соби: 2
Квадратура: 50 m²
Греење: Централно
Спрат: 2 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Североисток
Адреса: ул. Владимир Комаров

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 4265

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 74M2 VO KARPOS 620 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN OD 48m2 VO CENTAR 250 EUR
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 75m2 VO CENTAR 370 EUR
СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 58м2 ВО ЦЕНТАР 240 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации