Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 52M2 VO MICURIN

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 15 фев. 11:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 101m2 VO CENTAR 600 ЕУР
SE IZDAVA CETVOROSOBEN STAN 100m2 VO DEBAR MAALO 500 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 89M2 VO TAFTALIDZE 500 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 60M2 VO AERODROM 250 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава нов двособен стан со површина од 52м2 во населба Мичурин - Аеродром.
Станот се издава наместен и располага со дневна соба, една спална соба, кујна, купатило, голем ходник и балкон.
Се наоѓа во мирен крај на 1 кат во зграда од 5 ката. Зградата има лифт.
Станот е опремен со нов мебел.
Има клима уред и паркинг простор.
Порозорите од станот гледаат на јужна страна со поглед на паркот.
Станот е оддалечен 10 минути од центар, се наоѓа проти училиштето Блаже Коневски.

Број на соби: 2
Квадратура: 52 m²
Греење: Струја
Спрат: 1 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југ
Адреса: ул. Анастас Митрев

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1019

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
SE IZDAVA LUKSUZEN 4 SOBEN STAN 122M2 VO CENTAR 1 100 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN OD 43m2 VO BUNJAKOVEC 250 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN OD 55m2 VO DEBAR MAALO 350 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 65M2 NA VODNO 400 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации