Оглас од претпријатие Објавени: јан. 06 2022 11:32

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 53м2 ВО АЕРОДРОМ

ЕУР

/ месечно
Објавени: јан. 06 11:32
Прегледи: 758
Se iznajmuva stan vo Cevahir Sky City na 15ti kat vo blok A. Stanot e 53m2 i e celosno opremen.
Zgradata raspolaga so 4 lifta so recepcija I 24 casa obezbeduvanje. Kompleksot e luksuzen, so fitness centar, bazen, SPA centar i kozmeticki salon. Cenata na izdavanje e 350 Evra plus mesecni trosoci.
Vseliv od 01.12 2020.

ШИФРА 6331

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Опис на линк

Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посети ја страната на нашата продавница

Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата

078383769

https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации