Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 55M2 VO LISICE

190 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 фев. 15:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 57M2 VO KAPISTEC 350 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 85m2 VO AERODROM 280 ЕУР
СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 100м2 ВО КАРПОШ 500 ЕУР
SE IZDAVA KAT OD KUKA 60m2 VO DEBAR MAALO 450 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава нов двособен стан со површина од 55м2 во населба Лисиче позади црквата во изградба (транспортен центар).
Станот располага со дневна соба, една спална соба, трпезарија, кујна, купатило и балкон.
Станот поседува и добро уреден двор.
Погоден е за живеење, но и за канцеларија или школо.
Се преферира подолг период на изнајмување.
Се наоѓа на приземје во зграда од 7 ката. Зградата има лифт.

Број на соби: 2,5
Квадратура: 55 m²
Греење: Централно
Спрат: Приземје
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Реновиран
Опрема: Празен
Лифт: Да
Година на градба: 2007
Година на реновирање: 2017
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југ
Адреса: бул. Видое Смилевски Бато

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1068

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
SE IZDAVA SPRAT OD KUKA 3 SOBEN 75M2 VO VLAE 300 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN OD 63m2 VO CENTAR 300 ЕУР
SE IZDAVA CETVOROSOBEN STAN 104m2 NA VODNO 650 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 55M2 VO KISELA VODA 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации