Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 60M2 VO AERODROM

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 19 фев. 11:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 55m2 VO CENTAR 200 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 45m2 VO AERODROM 16 000 МКД
SE IZDAVA TROSOBEN STAN OD 81m2 VO CENTAR 400 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN VO AERODROM 250 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава двособен стан 60м2 во Аеродром.
Станот е комплетно наместен и располага со дневна соба, кујна, спална соба, купатило и балкон. Станот се наоѓа во зграда на приземје од вкупно 8 ката. Зградата нема лифт. Станот има сопствен двор.

Број на соби: 2
Квадратура: 60 m²
Греење: Централно
Спрат: Приземје
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Година на реновирање: 2014
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Исток
Адреса: бул. Јане Сандански

Цена на изнајмување: 250 ЕУР / месечно

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 01.03.2018 год

ШИФРА 1100

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
SE IZDAVA DEL OD LUKSUZNA KUKA 130m2 VO LISICE 300 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 64m2 VO KARPOS 240 ЕУР
СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 100м2 ВО КАРПОШ 500 ЕУР
IZNAJMUVAME 2 SOBEN STAN 48m2 VO MICURIN AERODROM 230 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации