Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava 2 soben stan do T C Biser vo Aerodrom

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Sonja 04 септ. 10:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se izdava 2-soben stan vo Aerodrom, vednas do TC Biser, 2/4, istocna orientacija, so centralno parno, na mirna lokacija, so pogled na park I zelenilo. Idealen za studenti ili semejstvo.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации